Jsme turisticko-přírodovědný oddíl s více než dvacetiletou tradicí. Naším cílem je naučit děti poznávat přírodu, umět se v ní pohybovat a přebývat. Všichni naši vedoucí sami oddílem prošli, a mají tak bohaté zkušenosti s oddílovou činností z obou stran.
Táborové děti na louce
Nutrie
Náš oddíl pořádá každotýdenní schůzky (klubovnu máme v Terronské 25 v Bubenči), okolo 17 víkendových akcí (puťáky i výlety do ubytoven) a vždy první tři týdny prázdnin tábor.

Oznámení

Fotografie z naší činnosti

Fotografie z naší činnosti se objeví na těchto stránkách většinou v týdnu po výletě, ale stále ještě fungují staré stránky, kde je možné vidět fotografie okamžitě, dokonce v průběhu výletu. Použijte odkaz http://www.oddiloko.org/obrs/fotky/ted/obrs/rok2020-2021/ můžete se zde setkat s fotografiemi zasílanými v průběhu akcí a navíc občas i s fotkami ze schůzek, které se na normální stránky z technických důvodů nedostanou. Naopak fotografie z výletů jsou na normálních stránkách oproti stránkám z odkazu rozšířené.

Nejbližší akce

Lomy Amerika - jednodenní výlet

sraz: v sobotu 10. října 2020 v 8:00 dole v metru Dejvická (vlak jede z Hlavního nádraží v 8:48)

návrat: téhož dne na Dejvickou kolem 18:00

s sebou: věci na jednodenní výlet, to je oblečení a obutí na výlet do přírody podle počasí, jídlo a pití na celý den, tužku a papír, 50 korun na dopravu, studentský průkaz studenti nad 18 let, roušku do dopravních prostředků

- pětideňák do Poděvous