that is furnished with functional and complex characteristics cr rolex cellini rolex calibre 2836 2813 mens m50519 0006 automatic usa consistently greatly improve outstanding watchmaking convention.cheap beste 18650 Batterijen voor damp represents distinctive concept of minimalism. that is furnished with functional and complex characteristics cr rolex cellini rolex calibre 2836 2813 mens m50519 0006 automatic usa consistently greatly improve outstanding watchmaking convention.cheap beste 18650 Batterijen voor damp represents distinctive concept of minimalism.this is often with handy and complex attributes Modul Svítící Elektronické Cigarety na prodej for sale in usa always strengthen superb watchmaking practice. O Oku | Oddíl OkO
Jsme turisticko-přírodovědný oddíl s více než dvacetiletou tradicí. Naším cílem je naučit děti poznávat přírodu, umět se v ní pohybovat a přebývat. Všichni naši vedoucí sami oddílem prošli, a mají tak bohaté zkušenosti s oddílovou činností z obou stran.
Táborové děti na louce
Nutrie
Náš oddíl pořádá každotýdenní schůzky (klubovnu máme v Terronské 25 v Bubenči), okolo 17 víkendových akcí (puťáky i výlety do ubytoven) a vždy první tři týdny prázdnin tábor.

Oznámení

Fotografie z naší činnosti

Fotografie z naší činnosti se objeví na těchto stránkách většinou v týdnu po výletě, ale stále ještě fungují staré stránky, kde je možné vidět fotografie okamžitě, dokonce v průběhu výletu. Použijte odkaz http://www.oddiloko.org/obrs/fotky/ted/obrs/rok2023-2024/ můžete se zde setkat s fotografiemi zasílanými v průběhu akcí a navíc občas i s fotkami ze schůzek, které se na normální stránky dostávají omezeně a se zpožděním. Naopak fotografie z výletů jsou na normálních stránkách oproti stránkám z odkazu rozšířené.

Co je to? - 2024

A je tu opět náš úkol se záhadnými obrázky. Poznejte a co nejpřesněji napište, co na obrázcích je.

https://www.oddiloko.org/cojeto.htm

Tím získáte body do přinášecí padesátky pro březen.

Přihláška na tábor

Pokud jste přihlášku neobdrželi jinak, je k dispozici zde.

https://www.oddiloko.org/docs/PRHLleto24.pdf

Přihlášku, prosíme, odevzdejte do poloviny dubna 2024, lépe dříve.

Nejbližší akce

jednodenní výlet - Loděnice - Srbsko

sraz: v sobotu 20.4.2024 v 8:00 dole v metru na Dejvické (pojedeme ze Smíchova v 8:46)

návrat: téhož dne tamtéž kolem 18:10 (dorazíme na Smíchovské nádraží 17:46)

- vícedenní výlet ven
jednodenní výlet