Jsme turisticko-přírodovědný oddíl s více než dvacetiletou tradicí. Naším cílem je naučit děti poznávat přírodu, umět se v ní pohybovat a přebývat. Všichni naši vedoucí sami oddílem prošli, a mají tak bohaté zkušenosti s oddílovou činností z obou stran.
Táborové děti na louce
Nutrie
Náš oddíl pořádá každotýdenní schůzky (klubovnu máme v Terronské 25 v Bubenči), okolo 17 víkendových akcí (puťáky i výlety do ubytoven) a vždy první tři týdny prázdnin tábor.

Oznámení

Fotografie z naší činnosti

Fotografie z naší činnosti se objeví na těchto stránkách většinou v týdnu po výletě, ale stále ještě fungují staré stránky, kde je možné vidět fotografie okamžitě, dokonce v průběhu výletu. Použijte odkaz http://www.oddiloko.org/obrs/fotky/ted/obrs/rok2020-2021/ můžete se zde setkat s fotografiemi zasílanými v průběhu akcí a navíc občas i s fotkami ze schůzek, které se na normální stránky z technických důvodů nedostanou. Naopak fotografie z výletů jsou na normálních stránkách oproti stránkám z odkazu rozšířené.

Okamžité ukončení oddílové činnosti (do odvolání)

Bohužel nová opatření ze dne na den náhle zakázala veškerou naši činnost. Počínaje pátkem 9.10. do odvolání tedy rušíme schůzky i výlety.
KOKOS bude vycházet nadále podobně jako na jaře a až se situace srovná, pokusíme se naši činnost ihned obnovit.

Nejbližší akce

- vícedenní výlet do ubytovny

výlet zrušen

vánoční akce (návštěva skanzenu nebo zámku)
vánoční výlet
herní neděle