Jsme turisticko-přírodovědný oddíl s více než dvacetiletou tradicí. Naším cílem je naučit děti poznávat přírodu, umět se v ní pohybovat a přebývat. Všichni naši vedoucí sami oddílem prošli, a mají tak bohaté zkušenosti s oddílovou činností z obou stran.
Táborové děti na louce
Nutrie
Náš oddíl pořádá každotýdenní schůzky (klubovnu máme v Terronské 25 v Bubenči), okolo 17 víkendových akcí (puťáky i výlety do ubytoven) a vždy první tři týdny prázdnin tábor.

Oznámení

Fotografie z naší činnosti

Fotografie z naší činnosti se objeví na těchto stránkách většinou v týdnu po výletě, ale stále ještě fungují staré stránky, kde je možné vidět fotografie okamžitě, dokonce v průběhu výletu. Použijte odkaz http://www.oddiloko.org/obrs/fotky/ted/obrs/rok2021-2022/ můžete se zde setkat s fotografiemi zasílanými v průběhu akcí a navíc občas i s fotkami ze schůzek, které se na normální stránky z technických důvodů nedostanou. Naopak fotografie z výletů jsou na normálních stránkách oproti stránkám z odkazu rozšířené.

Léto 2022 s Okem a Oddílový rok 2022-2023

Léto 2022 s Okem

Jako každý rok i letos máte možnost sejít se v některá pondělí v 16:00 u klubovny. Týká se to pondělků 25.7., 1.8., 8.8. a 29.8. Budou pořádány schůzky pro všechny, kdo budou zrovna v Praze. Pokud se nás v pondělí sejde více, můžeme se dohodnout na některý jiný den na jakýkoliv výlet na nějaké zajímavé místo v okolí Prahy. Případně jinou akci. Doufám, že se aspoň občas někdo objeví, ale zase kdyby ne, tak to znamená, že se všichni o prázdninách dobře bavíte i bez nás a to je také dobré.

Oddílový rok 2022-2023

Další rok oddílové činnosti zahájíme tradičně zahajovací oddílovou schůzkou v pondělí 5. září 2022 sraz v 16:00 u klubovny, návrat v 18:00 tamtéž. Od dalšího týdne pak poběží družinové schůzky v časech podle rozvrhů.

První výlet bude pravděpodobně jednodenní v termínu 10. září 2022, následovat bude vícedeňák ven pravděpodobně 23.-25. září 2022. Termíny jsou předběžné a mohou se změnit, detaily se dozvíte v září.

Fotografie z tábora

Aktuální fotografie z tábora budou publikovány každý den kolem půlnoci kromě dnů, kdy se našemu providerovi zase zaplní disk (běžně se stává tak dvakrát za tábor). Naleznete je na:

http://www.oddiloko.org/obrs/fotky/ted/tabobr22

Přejte nám pěkné zážitky ze kterých budou pěkné obrázky.

Nejbližší akce