Pětideňák do Poděvous

Pozvánka

sraz: v úterý 26.10.2021 v 17:00 dole na nástupišti v metru Dejvická (jedeme z Hlavního nádraží 17:43)

návrat: v neděli 31.10.2021 kolem 18:15 tamtéž (vlak má přijet na Hlavní nádraží v 17:51)

s sebou: si vezměte věci jako obvykle na vícedenní výlet do chalupy, spacák, přezuvky, vhodné oblečení na dovnitř i ven na patřičný počet dní s přihlédnutím k očekávanému počasí, tužku a papír, jídlo a pití na první večeři a první snídani, 650 korun na dopravu a jídlo, 2 přestupní lístky na MHD nebo tramvajenku průkaz na prokázání věku a stavu studentského (ISIC), kdo jej potřebuje, přiměřené kapesné na nákup občerstvení ale moc příležitostí nebude.

Pětideňák bývá považován za nejdůležitější akci oddílu kromě tábora.

Protože jedeme akci předem připravovat, můžeme nabídnout nejmladším dětem odvoz spacáků na akci, pokud nám budou předány před 22.10. , po předchozí dohodě je rovněž možné si spacák půjčit na místě, ale nemáme k dispozici náhradní spacák pro každého.

Vzhledem k větším rozměrům akce předpokládáme, že se na akci předem přihlásíte, abychom měli přehled, pro kolik osob předem nakoupit. Stačí nám zpráva, že s účastí počítáte poslaná emailem nebo sms Bizonovi, ale i takové přihlášení považujeme za závazné. (A ano, pokud byste se nepřihlásili a stejně chtěli jet, nevyhodíme vás, ale budeme se trochu zlobit, že nám přiděláváte práci, totéž platí i o opačném případu, když se někdo přihlásí a pak bez ohlášení nejede)