Brdy, soutěž mezi oddíly

Pozvánka

sraz: v sobotu 18. 1. 2020 v 8:15 na nástupišti metra stanice Dejvická (nebo na stanici Praha-Smíchov u pokladen v 8:40)

návrat: téhož dne tamtéž kolem 17:30 (vlak přijede na Smíchov v 17:03)

s sebou: věci jako obvykle, to znamená zejména dostatečně teplé oblečení a kvalitní obutí, jídlo na celý den, papír a tužku, šátek a uzlovačku, 2 lístky na MHD nepřestupní nebo tramvajenku, 50 korun na vlak, trasu letos netuším, výlet je o kousek kratší než obvykle, ale může být šance na občerstvení a tak si s sebou můžete vzít i vhodné kapesné.

Brdy letos připravuje Sirius, podle dostupných údajů se zúčastníme velkolepé šou „Tvoje tvář má zmrzlý hlas“, pomozte nám zvítězit co největší účastí.

 

Herní neděle 19. ledna

Pro příznivce deskových a dalších stolních her vyhlašujeme další herní neděli. Tentokrát se uskuteční 19.1.2020 jako obvykle u Bizona (Verdunská 21). Počítáme se začátkem v 10:00 a koncem kolem 16:00. Jídlo na oběd a svačinu s sebou. Chcete-li přinést vlastní hry, dohodněte se předem s Bizonem nebo Prtětem. Herní neděle je určená těm členům, které baví složitější a delší stolní hry.