Jsme turisticko-přírodovědný oddíl s více než dvacetiletou tradicí. Naším cílem je naučit děti poznávat přírodu, umět se v ní pohybovat a přebývat. Všichni naši vedoucí sami oddílem prošli, a mají tak bohaté zkušenosti s oddílovou činností z obou stran.
Táborové děti na louce
Nutrie
Náš oddíl pořádá každotýdenní schůzky (klubovnu máme v Terronské 25 v Bubenči), okolo 17 víkendových akcí (puťáky i výlety do ubytoven) a vždy první tři týdny prázdnin tábor.

Oznámení

Fotografie z naší činnosti

Fotografie z naší činnosti se objeví na těchto stránkách většinou v týdnu po výletě, ale stále ještě fungují staré stránky, kde je možné vidět fotografie okamžitě, dokonce v průběhu výletu. Použijte odkaz http://www.oddiloko.org/obrs/fotky/ted/obrs/rok2022-2023/ můžete se zde setkat s fotografiemi zasílanými v průběhu akcí a navíc občas i s fotkami ze schůzek, které se na normální stránky z technických důvodů nedostanou. Naopak fotografie z výletů jsou na normálních stránkách oproti stránkám z odkazu rozšířené.

Fotografie z tábora

Aktuální fotografie z tábora budou publikovány každý den kolem půlnoci kromě dnů, kdy se našemu providerovi zase zaplní disk (běžně se stává tak dvakrát za tábor). Naleznete je na:

http://www.oddiloko.org/obrs/fotky/ted/tabobr22

Přejte nám pěkné zážitky ze kterých budou pěkné obrázky.

Nejbližší akce

- Vícedenní výlet ven - Benešov nad Ploučnicí

sraz: v pátek 30.9.2022 v 16:15 dole na Dejvické (pojedeme autobusem z Nádraží Holešovice v 17:00)

návrat: v neděli 2.10.2022 tamtéž kolem 17:40 (přijedeme vlakem na Hlavní nádraží v 17:12)

Jednodenní výlet
- Pětideňák
- Vícedenní výlet do ubytovny