Velikonoce - Uherské Hradiště

Pozvánka

sraz: ve čtvrtek 18 dubna 2019 v 8.20 na nástupišti stanice metra Dejvická (odjíždíme z Hlavního nádraží v 8.58)

návrat: přijedeme na Hlavní nádraží v pondělí 22. dubna 2019 v 18.39 (návrat na Dejvickou, dorazíme sem po 19.00)

s sebou: s sebou si vezměte věci jako normálně na vícedenní výlet do chaty, dobré boty (nejlépe rovnou dvoje), vhodné oblečení na výlety do města i do hor (počítejte s tím, že podnikneme i výlety do vyšších poloh), batůžek na jednodenní výlety, pláštěnku, opalovací krém, přezutí, láhev na pití nebo termosku. Nezapomeňte na spacák, karimatku si brát nemusíte, budeme spát všichni na postelích. Věci zabalte do jednoho zavazadla, se kterým se vám dobře půjde.

peníze: 1400 Kč. Kapesné na pití, drobné občerstvení a podobně dle uvážení, na výletech určitě navštívíme nějaká občerstvovací zařízení.

zvláště připomínáme: studenti starší 15 let kartu ISIC kvůli slevé na vlak a vstupné

jídlo: Vezměte si s sebou vlastní jídlo a pití na celý čtvrtek, tj. na oběd a večeři. Obědvat se bude ve vlaku a večeřet se bude již v ubytování.

soutěž „ O nejkrásnější Velikonoční vejce“: jako každým rokem se budou všichni zájemci moci zúčastnit společného barvení a výroby velikonočních vajec, pokud máte nějaké vlastní výrobní technologie nebo obtisky či jiné speciality a nechcete se spoléhat na to, co bude všeobecně k dispozici, sem s tím ať máme co nejhezčí vajíčka.