Buková 2020

Pozvánka

Tábory byly povoleny v běžném rozsahu za splnitelných podmínek, které obnáší mimo jiné častější vožení vody a pečlivější byrokracii, proto žádám vedoucí i děti, aby tentokrát nezanedbali žádné z potvrzení a přihlášek, které na táboře musíte odevzdat respektive mít u sebe.

Doplňující informace k táboru a opatřením kvůli viru

Podmínky, které vyhlásilo ministerstvo zdravotnictví pro tábory, můžeme splnit a tedy tábor bude. Musíme splnit některá nařízení a doporučená opatření. S hygienickými pravidly na táboře není problém, většinu běžně dodržujeme, jen přidáme více desinfekce.

Důležitá změna pro vás je čerstvé potvrzení od lékaře, potvrzení normálně platí 2 roky, ale letos je požadováno čerstvé.

Bezinfekčnost – podepisuje se každý rok při odjezdu, letos bude mít pozměněnou formulaci, zveřejníme před táborem, až dostaneme definitivní znění. Změna je v tom, že je tam zdůrazněno, že se dítě nesetkalo s osobou nakaženou Covidem.

Doprava – na tábor i z tábora pojedeme minibusem, abychom se vyhnuli veřejné dopravě.

Izolace – je doporučeno, aby se účastníci tábora co nejméně setkávali s dalšími lidmi, zrušili jsme proto letos výlet z tábora. Dále jsou zakázány návštěvy na táboře.

Roušky – podle pravidel nejsou přímo na táboře potřeba. Pro případy, kdy bychom je potřebovali, budeme mít nakoupeny jednorázové.

Nemoci – letos se budou muset pečlivě řešit i velmi drobné zdravotní problémy. Při odjezdu budeme muset odmítnout dítě i s lehkými příznaky onemocnění (rýma, kašel apod.). Pokud se něco podobného vyskytne na táboře, jsme povinni ohlásit to u lékaře a zřejmě nás pošlou na testování. Pokud by se u někoho potvrdila nemoc Covid-19 znamenalo by to ukončení tábora a bylo by potřeba si děti převzít.

Platba – pokud by došlo k zhoršení epidemické situace a byly by tábory na poslední chvíli zakázány, počítáme s vrácením zaplacené platby. Pokud by došlo k uzavření tábora, vraceli bychom odpovídající zbývající částku.

Počítáme s rozdělením tábora do dvou (tří) fází. Definitivní podoba bude určena, až bude jasné, jak na termín prázdnin zareagují jednotlivé školy.

                  26.-28.6. – přípravka počítáme především se stavbou stanů

                  29. a 30.6. – mezifáze, kdo může, na táboře zůstává, bude se dokončovat stavba a hrát hry

                  30.6.-18.7. – tábor, po příjezdu v úterý večer nastane slavnostní oheň a od té chvíle poběží normální program tábora

(Pokud by náhodou všichni mohli zůstat na táboře i 29. a 30. června, poběží tábor jako normálně)

Adresa na tábor:

Letní dětský tábor oddílu OkO
Buková
pošta Merklín
33452